Türkiye ve Avrupa ülkelerinde her yıl 10.000\'i aşkın kültür - sanat ve spor etkinliğine giriş biletiniz Ticketturk\'te!


Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş Sepetimi Göster

HAKKIMIZDA

Ticketturk Bilet Dağıtım, Basım ve Ticaret A.Ş, Türkiye’de geniş bölge bilet satış ve dağıtımı yapmak üzere kurulmuş yabancı sermayeli bir ortak yatırımdır. Türkiye’ye uygun bir iş modeli geliştirilmiştir. Bu iş modeline uygun olarak internet tabanlı yaygın bilet satış ve dağıtım ağı oluşturulmuştur. Ticketturk geniş bölge bilet satış ağı, internet (www.ticketturk.com), Ticketturk Çağrı Merkezi (212 – 269 96 06) ve Ticketturk Satış ve Teslimat Noktaları’ndan oluşmaktadır.

Ticketturk’ün misyonu, kültür-sanat, eğlence ve spor endüstrilerinde hizmet veren kuruluşlara yenilikçi ve entegre bilet satış ve Müşteri İlişkileri Yönetimi çözümleri sunmak; sporseverlerin tuttuğu takıma, sanatseverlerin de hayranı olduğu sanatçı ve gruba, dinlediği müziğe kolay, hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

Ticketturk’ün vizyonu, dünyaya entegre olan Türkiye’de kültür-sanat, eğlene ve spor endüstrilerinde etkin bir oyuncu olmaktır.

Ticketturk, 9 yıl içerisinde 5.000.000 bilet satısı gerçekleştirmiştir. Ticketturk, 200’ü aşkın iş ortağına hizmet vermiş, 300’ü aşkın mekanda bilet satış operasyonunu yürütmüş, 10.000’i aşkın etkinliğin satışını gerçekleştirmiş, 1.000.000’u aşkın kişiye en az bir adet bilet satışı gerçekleştirmiştir.

Ticketturk, büyümeyi eğlence, kültür-sanat sektöründe kazandığı yeni iş ortakları ve yeni futbol kulüplerine hizmet vermeye devam ederek sürdürecektir.