Türkiye ve Avrupa ülkelerinde her yıl 10.000\'i aşkın kültür - sanat ve spor etkinliğine giriş biletiniz Ticketturk\'te!


Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş Sepetimi Göster

TESLİMAT YÖNTEMLERİ

Etkinlik Günü Gişeden:

Biletlerinizi etkinlik gününe kadar herhangi bir TICKETTURK SATIS NOKTASI'ndan teslim alabilirsiniz. Etkinlik gününe kadar teslim alinmayan biletler, etkinlik gününde mekan girisinde bulunan Ticketturk Ana Gisesi’ne gönderilmektedir.
Bilet teslimati sirasinda güvenliginiz icin rezervasyon numarasi ve kimliginizi göstermeniz gerekmektedir.

Biletlerinizi, etkinlik öncesinde yasanabilecek yogunluktan etkilenmemeniz için, futbol etkinliklerinde 2 saat, diger etkinliklerde ise etkinligin baslangicindan en az 30 dakika önce teslim almanizi tavsiye ederiz.

Kurye ile Teslimat:

Biletleriniz, satisi takip eden 2 is günü içerisinde adresinize teslim edilecektir.
Cumartesi ve Pazar günleri ile resmi tatil günlerinde kurye teslimati yapilmamaktadir. Biletleriniz güvenliginiz açisindan isminize özel gönderilmekte ve ancak kimlik kontrolü yapildiktan sonra (size veya “Teslim Edilebilecek Ikinci Kisi” hanesinde belirttiginiz kisiye) teslim edilmektedir.

Bilet sahibi veya “Teslim Edilebilecek Ikinci Kisi”nin, biletlerin kurye ile teslim edildigi gün ibraz edilen adreste bulunmamasi nedeniyle teslim edilemeyen biletlerden Ticketturk sorumlu degildir. Bu durumda bilet sahibi, teslimatin gerçeklesmemesi nedeniyle Ticketturk’ten kurye bedelinin iade edilmesini talep edemez.

Ticketturk Satış Noktasından:

Biletlerinizi etkinlik gününe kadar herhangi bir TICKETTURK SATIS NOKTASI'ndan teslim almaniz gerekmektedir.

Etkinlik gününe kadar herhangi bir satis noktamizdan teslim almadiginiz biletler, etkinlik gününde satis noktalarimizdan teslim edilememektedir.

Bilet teslimati sirasinda güvenliginiz acisindan rezervasyon numarasi ve kimliginizi göstermeniz gerekmektedir.

Futbol Karşılaşmaları için Teslimat:

Karşılaşma gününe kadar teslim alınmayan yada teslimat olarak Ana Gişe seçilen biletler, karşılaşmanın oynanacağı gün Stadyum Teslimat Gişesinden teslim edilir.

Teslimatlar güvenliğiniz için kimlik kontrollü yapılmaktadır.

Biletlerinizi daha rahat teslim alabilmek için lütfen karşılaşmadan en az 2 saat önce biletlerinizi teslim alın. Karşılaşmaya 1 saat kala teslimat gişesi kapanmaktadır. Etkinlik günü satış noktalarından teslimat yapılmamaktadır, etkinlik günü teslimatları sadece Stadyum Gişelerinden yapılmaktadır.