Türkiye ve Avrupa ülkelerinde her yıl 10.000\'i aşkın kültür - sanat ve spor etkinliğine giriş biletiniz Ticketturk\'te!


Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş Sepetimi Göster

Yardim

Bu sayfaları kullanırken yardıma ihtiyacınız olursa haftaiçi 09:00 – 18:00 saatleri arasında çağrı merkezimizden yardım alabilirsiniz. 0212 269 96 06
Bu numara ile telefon ile bilet satın alabilirsiniz.

İÇİNDEKİLER
ADIM 1 – ETKİNLİK VE PERFORMANS SEÇİMİ
ADIM 2 – BİLETLERİNİZİN SEÇİMİ (En iyi ye rile seçmek / oturma planı ile seçmek)
ADIM 3 - ALIŞVERİŞ SEPETİ
ADIM 4 – TESLİMAT BİLGİSİ
ADIM5 – ÖDEME BİLGİSİ
ADIM 6 – FATURA ADRESİ (Opsiyonel)
ADIM 7 – SİPARİŞ ÖZETİ
ADIM 8 – SATIN ALMA ONAYI


BİLET SATIŞ YARDIM

Bilet almak için seçtiğiniz etkinliğin “Bilet Al” tuşuna bastıktan sonar gerekli adımları tamamlayana kadar size yardımcı olacağız. Merak etmeyin ödemeniz biletma sürecinin sonunda “Ödemeyi Yap” butonuna bastıktan sonar işleme alınacaktır. Sadece sipariş bedeliniz kadar tutar tehsil edilecektir.

ADIM 2 – BİLETLERİNİZİN SEÇİMİ
Seçtiğiniz etkinlikteki "Bilet Al" linkine tıklayın. Aartık performans tarih ve/veya saatini seçebilirsiniz. Uygun tarih ve/veya saatteki performansa ait "Bilet Al" linkine tıklayın.
Bu adımda farklı fiyat kategorilerinde bilet türü, ayakta alan, koltuk vb. bigileri gösterilmektedir. Biletlerinizi Adım 2a ve adım2b de detayları açıklanan 2 şekilde seçebilirsiniz:

- En iyi yer seçimi (kategorideki mevcut en iyi koltuk otomatik olarak seçilir)
- Oturma planı ile yer seçimi (koltuklarınızı interaktif oturma planı ile kendiniz seçebilirsiniz)
DİKKAT: Seçilen biletler alışveriş sepetinizde 20 dk sonra sepetinizden silinecektir. Her etkinlik için sadece müsade edilen adet kadar bileti sepetinize ekleyebilirsiniz. sepetinize başka bir etkinlikten de müsade edilen sayıda bilet ekleyebilirsiniz.
ADIM 2a – EN İYİ YER SEÇİMİ
Sipariş esnasında en iyi yer seçimi size seçtiğiniz kategoride otomatik olarak yan yana koltuklar verecektir. Alternatif olarak size interaktif oturma planı ile kendi koltuğunuzu seçme imkanı sağlanmıştır. (adım 2b - Oturma planı ile yer seçimi adımına bakın)
ADIM 2b – OTURMA PLANI İLE YER SEÇİMİ
Bazı etkinlikler için doğrudan interaktif oturma planı ile koltuk seçebilirsiniz. Oturma planı ile yer seçmek için koltuk sembolünün üzerine tıklayın. (Dikkat: Eğer bir pop-up engelleyici kullanıyorsanız devredışı bırakmanız gerekebilir. Oturmaplanını kullanmak için bilgisayarınızda Java yüklü olmalıdır. Buradan ücretsiz indirebilirsiniz www.java.com)
Açılan ekranda oturma planını görebilirsiniz. seçtiğiniz alana tıkladığınızda seçilen bölge açılacaktır. sağ taraftaki gezinme penceresini büyültüp küçültebilirsiniz. Şimdi her fiyat kategorisine göre ayrı renklendirilmiş koltukları seçebilirsiniz (Fiyat kategorileri sağ tarafta açıklanmıştır). Koltukları tanımlanmışsa farkı fiyatlara göre seçebilirsiniz (Örn. Tam, İndirimli). Seçtiğiniz koltuklar ile işlemlere devam etmek için alışveriş sepeti sembolüne tıklayın.
ALIŞVERİŞ SEPETİ
Ödeme yapmadan önce bir süpermarket gibi farklı etkinliklerde biletleri alışveriş sepetinizde toplayabilirsiniz. İstediğiniz zaman tek tek istemediğniz biletleri alışveriş sepetinizden silebilirsiniz. Sitenin herhangi bir yerindeyken alışveriş sepetinize sayfanın sağ üst köşesindeki alışveriş sepeti ikonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Durum çubuğunda rezerve edilen ve toplam alışveriş tutarı gösterilmektedir. alışveriş sepetinizdeki biletleri onaylıyorsanız ödeme yapmak için Satın Al düğmesine basın.
ADIM 4 – OTURUM AÇMAK / KAYIT OLMAK
Bu adımda eposta adresiniz ile üye olmanız istenecektir. Eğer zaten üye iseniz lütfen "Kayıtlı Üye " kutucuğunu işaretleyip önceden belirlediğiniz şifrenizi girin. "Üye ol ve Devam" bdüğmesine bastığınızda giriş yapılacaktır.
Şifrenizi unutmanız durumunda "Şifrenizi mi unuttunuz?" linkine tıklayıp kayıt olduğunbuz posta adresinizi girdiğinizde size şifrenizi nasıl değiştireceğinize dair talimatları içeren mail gönderilecektir.
ADIM 4 – TESLİMAT BİLGİSİ
Lütfen tercih ettiğiniz teslimat şeklini seçin (satış noktası, ana gişe,...) Devam etmek için aşağıdaki butona basın.

Seçtiğiniz teslimat yönteminde birçok teslimat / teslim alma metodu olabilir, bunu adımların içinden seçmeniz gerekir.

Lütfen teslimat yöntemlerinin seçilen etkinliğe ve etkinlik zamanına kadar değişiklik gösterebileceğini dikkate alın.


ADIM 5 – ÖDEME BİLGİSİ
Ana ekranda mümkün olan ödeme şekillerinigörüyorsunuz. Lütfen daha fazla bilgi almak için tercih ettiğiniz ödeme şeklini tıklayın. Özel fatura bilgisi ekleyi seçmeniz durumunda ayrıca bir fatura gönderimi yapılayacaktır.Biletler maliye bakanlığı oaylı olup fatura yerine geçmektedir. seçtiğiniz ödeme yöntemini onaylamak için "Bu ödeme şeklini kullanacağım" düğmesine basın.
ADIM 6 – FATURA ADRESİ(opsiyonel)
Biletlerimiz maliye bakanlığı onaylı olup ftura yerine geçmektedir. Bu alan bilgilendirme amaçlı yada farklı etkinliklerde kullanılmakta olup tarafınıza ayrıca bir fatura gönderimi yapımayaaktır.
ADIM 7 – SİPARİŞ ÖZETİ – ONAY
Burada tamamlanmış sipraişinizin teslimat bedeli, kişisel bilgileriniz, ve telimat adresiniz, teslimat şekli ve ödeme şeklini içeren bir özeti bulunmakta. Lütfen dikkatli bir şekilde kontrol edin. Şimdi "Ödemeyi Yap" düğmesine basarak biletlerinizi alabilirsiniz. Bu adım ile biletlerinizin siparişi tamamlanıp ödemesi kredi kartınızdan yapılacaktır.
ADIM 8 – ÖDEME ONAYI
Şimdi siparişinizi başarılı bir şekilde tamamlandığını söyleyen bir mesaj alacaksınız. Bir kaç dakika içinde sSipariş numaranızı ve sipariş detaylaınızı içeren bir eposta alacaksınız. Bunu hemen yazıcı ikonuna basarak yazdırailirsiniz.
print@home seçtiyseniz ek bi buton sayfada belirecek. Talimatları takip edeek biletlerinizi basabilirsiniz.
Siparişiniz ile iligli diğer sorularınız için lütfen Sıkca Sorulan Sorular kısmına bakın.